Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok ezt nekem...

Lefordítanátok ezt nekem angolra? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Emberek! Nem unjátok még ezt az egészet? Komolyan mondom, hogy megszállottjai lettetek ennek a kapcsolatnak. Persze, ha ezt nevezhetjük annak. Ha volt is köztük valami : teszem hozzá (ha volt) akkor az már elmúlt. Mindkettőjüknek normális párkapcsolata van, és úgy tűnik, hogy Milán és Zsófi is nagyon boldog. Úgyhogy tényleg felhagyhatnátok ezzel az egész dologgal, és találnátok magatoknak valami más elfoglaltságot a Sherlock üzemmód helyett.

2018. márc. 18. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Emberek! Nem unjátok még ezt az egészet? Komolyan mondom, hogy megszállottjai lettetek ennek a kapcsolatnak. Persze, ha ezt nevezhetjük annak. Ha volt is köztük valami : teszem hozzá (ha volt) akkor az már elmúlt. Mindkettőjüknek normális párkapcsolata van, és úgy tűnik, hogy Milán és Zsófi is nagyon boldog. Úgyhogy tényleg felhagyhatnátok ezzel az egész dologgal, és találnátok magatoknak valami más elfoglaltságot a Sherlock üzemmód helyett.


Hey y'all! Aren't you bored of this? Seriously, you've become obsessed with this relationship. I mean, if we can name it like that. Even if there was something between them, it's absolutely over now. They both have normal relationships, Milan and Zsofi are happy. So you could just quit with all this thing, and find something else to do instead of pretending to be Sherlock.

2018. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.es vagyok. Kicsit átírtam a lényeg ugyanaz. Milyen shippet ellenzzel ennyire, hogy ilyen kommentet írsz? Csak kíváncsiságból.
2018. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem nekem kell, hanem egy barátnőmnek. Kérte hogy írjam ki, mert ő nem regisztrált még ide. G- mail - be n átküldte, én ki copy - ztam és feltettem. De nem kérdeztem, hogy mire kel. (szereti magát beleártani mások kapcsolatába) De megfogom majd kérdezni tőle, hogy mire ez neki, és utána megosztom veled is. :)
2018. márc. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!