Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Márciusi angol origos szóbeli...

Márciusi angol origos szóbeli nyelvvizsgának mikor lesz meg az eredménye?

Figyelt kérdés

hallani ezt is azt is, de elvileg 2 hét alatt fel szokták tenni, viszont ez már a harmadik hét :/


bejelentkeztem a következőre és már arról is kaptam emait, hogy mikor kell mennem áprilisban, szerintetek addigra meg lesz az eredmény?



2018. márc. 21. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim válasza:

Gratulálok neked! :)

Nekem irásbeli 78% szóbeli 86%.

2018. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim válasza:
Gratulálok nektek! Én még ez után megyek szóbelizni. Tudnátok esetleg mesélni róla? Milyen feladatok voltak? Mennyi ideig voltatok bent? Milyen volt a vizsgáztató? Előzetesen milyennek éreztétek a tudásotokat? Én eléggé parázok a szóbelitől :D
2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim válasza:
En meg mindig nem tudok belepni.
2018. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim válasza:
En semmm
2018. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:

62.-nek :D

A szóbeli nem vészes ha felkészülsz rá,pontosan az van benne ami le van irva a weboldalon :) én kb 15-20 percet voltam bent ,a vizsgáztatók nem kötekedtek hagytak beszélni természetesen kérdeztek egyfolytában szóval volt miről :)

Szerintem ettől a résztől nem kell félni,a magnóra készülj nagyon alapvetően az sem nehéz de pl nálam recsegett a felvétel szóval az hátráltatott de összességében minden jól sikerült és meg lett :)

Beszélgetésnél még annyit hogy csak lazán,nem szeretik ha egy befeszült ember ül le eléjük :)

2018. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim válasza:
62 :D köszi szépen!
2018. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:

Sikerült!!!😃 Végre beengedett az oldal.

Gratulálok mindenkinek!

Nekem szóbeli:85%

Írásbeli:77%

2018. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim válasza:
Be tudtam lepni vegre.Nekem is sikerult.Irasbeli:77%,Szobeli:80%
2018. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim válasza:
Hali! Igaz az, hogy szóbeli után, miután már mindenki végzett, kitesznek egy körülbelüli, tájékoztató jellegű listát? Ezen csak a szóbeli szerepel gondolom (mármint a hallgatás értést nyilván nem javítják ki) Mi szerepel ezen? Mennyire megbízható? Ha az alapján átmész, később még kiderülhet, hogy mégis bukó? Előre is köszi!
2018. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim válasza:

69, ez teljesen megbizhato.Mikor van a szobeli, nyilvan mar kozben lepontoznak, mert nem fogjak visszahallgatgatni a beszelgeteseket.Amikor mindenki vegzett az adott vizsgaztatonal, kirakjak a "nevsort" (nem a neved fog szerepelni hanem a kodod) a pontokkal.Raadasul fel is van bontva 3 reszre.

Buko max akkor lehet ha ezen atmentel, ha a magno nem sikerul.

2018. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!