Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bács-kiskun megyében japánul...

Bács-kiskun megyében japánul hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni japánul, de eddig nem találtam Kecskemét vagy akörül tanárt vagy esetleg tanfolyamot. :( Skypeon meg nem hinném hogy annyira hatásos lenne a tanulás és Budapestre meg máshová messzire nem engednek a szüleim egyedül átvonatozni sajnos meg hosszú idő is oda-vissza.:( A Kecskeméti Katona József gimibe hallottam hogy lehet japán szakköre járni de az igazgató nekünk azt mondta hogy meg fog szünni. Valaki nem tudna ajánlani tanárt? Nagyon fontos! :)

2018. márc. 25. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magam is tanítok Japánt, és tudom ajánlani a skypeos módszert. Kényelmesebb, ezért akár olcsóbb is lehet és rengeteg módszer van ami megkönnyíti az életet és csak akkor használható, ha a számítógép előtt ültök.


Nem tudom egy fős órára vagy tanfolyamra akartál első sorban menni de azt biztosan tudom mondani, hogy az egy fős óra mindig hatékonyabb lesz mint a tanfolyam (márha megvan az alap motivációd, ha nincs akkor lehet a tanfolyam társak motiválnának). Hatékonyság szempontból viszont a skype-os megoldás még mindig sokkal jobb lesz, mint bármilyen tanfolyam, mégha a személyes órát jobbnak tartod nála, akkor is.


Sajnos nem tudom, hogy működnek a dolgok arra fele, így tanár keresésben nem tudok segíteni, de ha további kérdéseid vannak, vagy érdekelne a skypeos módszer, akkor írj privátot nyugodtan.

2018. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bács-kiskun mögyében?
2018. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem japán, de skypos magánórákat veszek matekból. Ne zárkózz el ettől a módszertől, ki tudod próbálni első órán, hogy milyen és ha nem jó/nem tetszik akkor mondod h bocsi de nem fog működni. (:

Így biztos fogsz találni valakit és igazából olcsóbban is jön ki és időt is spórolsz. Nem kell utazgatnod, annak a jegyét megvenni, ( én ) könyvekre aem költök, vagy online dolgokat kapok, vagy a tanárom a könyvéből küld dolgokat.

2018. márc. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!