Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akiknek már meg van az ORIGO...

Akiknek már meg van az ORIGO KÖZÉP ANGOL nyelvvizsgája, meg tenné, hogy leírja szóbeli milyen képeket, illetve szituációt húzott? Írásbelin még a levél témára lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Levélben új lakásba költöztem és arról meséltem a barátomnak, hogy milyen az új hely.


Szóban a szitura nem emlékszem, de a képen egy rajzolt, lila színű csiga sírt és a feje felett elrepült egy piros repülőgép. Arról beszélgettünk, hogy miért lehet szomorú. Igen, engem is meglepett :D De jól ment amúgy, csak váratlan kép volt.


A szitura pontosan nem emlékszem, csak annyi rémlik, hogy a kedvenc könyvem is belekeveredett valahogy, és megkérdezték, miről szól (az Üvöltő szelekről meséltem).

2018. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Januárban voltam.


Általános beszélgetés után rátértünk a témára. Időjárás volt a beszélgetés meg Magyarországról kellett beszélnem. A kép az vacsora volt (a másik képen egy nő volt biciklivel egy hídon), itt rátértem az ünnepekre is, meg különféle ételekről beszéltem.

A párbeszéd meg külföldi barát jön Magyarországra, és a Balatonon fog hajózni de én nem tudok a hajózásról semmit, de megkérdezem a barátomat hogy segítsen.


A képnél elvárják, hogy magadtól beszélj, mindent ami csak eszedbe jut. Ha kicsit félre értelmezed a témát, kérdésekkel segítenek visszatalálni a témára. Számomra pozitív volt a vizsgáztató, kedves volt és nem akart direkt félrevezetni, nem kérdezett nehezet. Olyan volt, mint egy egyszerű érettségi.


Levelet egy külföldi barátomnak írtam, hogy elvesztettem egy tárgyat ami fontos volt nekem. Itt az iPad-emről irtam.

2018. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!