Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán végzetes hiba,...

Nyelvvizsgán végzetes hiba, ha egy barátomnak kellett volna levelet írnom, én meg egy üzlettarsamnak írtam egy elég barátságos hangú levelet az adott témában?

Figyelt kérdés
Ilyenkor automatikusan nulla pont vagy azért adnak rá pár pontot?
2018. ápr. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes a vizsgáztató talán kapsz egy-két pontot, de mivel nem a feladatot teljesítetted, jó eséllyel nulláznak.
2018. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg nullázni fogják, hiszen a jelek szerint nem értetted a feladatot.
2018. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor először nyelvvizsgáztam az volt a feladat, hogy a gyerekem/rokonom a nyelvtanulással szenved, kérjek ötletet, hogyan segíthetnék rajta. A gyerekem helyett a férjemről ìrtam, gondoltam rokonnak megteszi...hát nem, 20ból 5 pontot kaptam.
2018. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem az, de pontot biztos veszítettél vele
2018. ápr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!