Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Áprilisi Origó komplex nyelvvi...

Áprilisi Origó komplex nyelvvizsga eredményét mikorra lehet várni?

Figyelt kérdés

Sajnos nekünk a tájékoztatón ezt nem mondták el. :/ itt valahol azt olvastam 23-24 nap múlva,valaki 30 napot mondott.

Április 7-én volt az írásbeli,a szóbeli+magnó 6-án. Szerintetek mikorra lesz valószínűleg eredmény? (Jó lenne még érettségi előtt megkapni.)



2018. ápr. 15. 15:44
 201/202 anonim válasza:

Nekem ezt írja: Amint a fenti címre megérkezik a bizonyítvány, e-mailben értesíteni fogunk róla. Kérjük, hogy csak az értesítő megérkezése után keresd fel az átvételi helyet.

Ez után pedig a vizsga helyét amit kiválasztottam.

2018. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/202 anonim válasza:

Én csütörtökön írtam nekik e mailt,hogy postázták/postázzák e még a héten,mert tegnap mentünk Pestre,és gondoltam,hogyha még nem adták fel,akkor inkább átveszem a központban. Azt a választ kaptam tegnap ,hogy ma,azaz pénteken postázták.

Szóval szerintem a jövőhét első felébem mindenki átveheti. Legalábbis nagyon remélem már!

2018. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!