Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi eséllyel vesznek fel...

Mennyi eséllyel vesznek fel nyelviskolába tanárnak?

Figyelt kérdés
Tanárszakos vagyok, az egyik szakom az angol. Kéne dolgozni, viszont jó lenne a szakmában tapogatózni már. Mennyi esélyem van rá, hogy egy *bármilyen* nyelviskolába felvegyenek pl nyártól vagy ősztől?

2018. máj. 11. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, kit ismersz. Ha van ismerettség, simán felvesznek, de jó fizetésre ne számíts.
2018. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezel, akkor jó eséllyel fel is vesznek. Ha meg sem próbálod, esélytelen.
2018. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Én kétkednék abban, hogy ilyen fényes lenne a helyzet.

Akkreditáció, minősítés, minőségbiztosítás, ezek a kulcsszavak, melyek elvesztése nyilván nem a elsőrendű célja egy nyelviskola vezetőjének.

2018. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkaerőhiány van. Nem hallottam róla, hogy a nyelviskolákban ne lenne. Egy angol szakos tudhat annyit, hogy ne rombolja a színvonalat. Én simán megpróbálnám a helyében.
2018. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!