Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga bizonyítvány...

Origo nyelvvizsga bizonyítvány hány nap alatt jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki volt aorigos nyelvvizsgán, az hány nap alatt kapta meg kb a bizonyítványát? És kaptatok róla e-mailt? Áprilisban voltam és még nincs semmi...

2018. máj. 29. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem origoson voltam de azt mondták hogy van valami határozat hogy az első nyelvvizsga időponttól 30nap után jön meg az eredmény és még 30nap mire a bizonyítvány így nem tudom mikor írtad de így ki bírod számolni
2018. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Hát nekem június 5-én telik le akkor a 60 nap. Írtam nekik e-mailt délelőtt, de még nem válaszoltak.

2018. máj. 29. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én március 3-án vizsgáztam, és május 14-én írtam nekik emailt, hogy mi újság vele, és annyit írtak vissza, hogy már ott van a helyszínen. De azt nem írták, hogy hol, mondom köszi. Nem is kérdeztem vissza hirtelen. Aztán szerencsére 16-án kaptam tisztességes emailt is, hogy megérkezett, és, hogy hol tudom átvenni. :) Elég lassú folyamat sajna.
2018. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem az e-meilemre azt írták vissza, hogy majd csak június 4-5-én postázzák a vidéki helyekre :/

2018. jún. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!