Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Utolso évben lehet nyelvet...

Utolso évben lehet nyelvet váltani? Azt mondták nem lehet mert értségi elöt vagyok.

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
És mégis hogy képzelted el? Az egyik tanár a rendelkezésedre áll, felszabadítja az idejét, hogy neked tartson egyéni nyelvórákat? Vagy becsatlakozol azokhoz, akik évek óta tanulják a nyelvet, te meg egy kukkot se értesz? :)
2018. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem most még 11-es vagyok lenne 1 nyaram felkészülni csak nem engedik ezzel az indokal jövöre már végzös leszek és akkor tenném a különbözetit amit elvileg nem lehet.
2018. máj. 29. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskola nem engedi, akkor sehogy.
2018. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%

érettségi előtt


Ne válts nyelvet, gyúrj rá a magyarra, inkább. Most még elkezdeni egy teljesen új nyelvet, neked az sok lesz.

Amúgy abból a nyelvből érettségizhetsz, amit legalább 2 évig tanultál középiskolában, mindegy mikor.

2018. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 indaboy válasza:
100%

Ahogy a helyesírásodat nézem, neked a magyarral is gondok vannak. Szerintem ne nyelvet keress másikat, hanem iskolát. Mondom ezt azért, mert borzasztó abban a tudatban élni, hogy ilyen helyesírással Te is szavazati jogot kapsz. És mikor ilyet látok és/vagy tapasztalok, elgondolkodom arról, és valószínűleg nem vagyok ezzel egyedül, hogy a mai felgyorsult világban nem az okos eszközök készség szintű felhasználását kellene előtérbe helyezni az iskolákban és a felnőtt-lét küszöbén álló fiataloknak rossz helyesírással feltenni egy kérdést amit egyébként egy funkciógomb lenyomással meg tudnál oldani, hanem azon kellene fáradozni a szülőknek és tanároknak, hogy felelősségteljes döntéseket tudjatok hozni érettségi után.

Visszakanyarodva a kérdésedhez, ha nem volt elég egy nyelvet megtanulnod több év alatt, akkor miből gondolod hogy elég lesz hozzá jobb esetben egy év? Mert az írásodból gondolom jövőre lesz az érettségi.

2018. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Indaboy köszönöm a válaszodat de tulajdonkép csak okoskodni jöttél ide és politizálni biztos vannak helyek ahol ezt kiélheted de az nem itt van a helyesirásomrol csak annyit hogy ez van attol még ugyan ugy elmegyek szavazni csak a te kedvedért 4 év mulva.
2018. jún. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!