Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fogalmazás németül a migránsok...

Fogalmazás németül a migránsokról, ez így helyes?

Figyelt kérdés

Ez a fogalmazás helyes?

A Németországbeli migránshelyzetről kell fogalmazást írnom. Egy kicsit nehézséget okozott, mivel ebben az évben kezdtem el a német tanulást.

Ha esetleg még tudtok ötleteket adni, nagyon megköszönném!:)


Heute in Deutschland ist die Migrantensituation sehr veraltet. Seit ca. 4 Jahren kommen viele Migranten nach Deutschland, denn in ihrer Heimatland gibt es Krieg oder nur in der Hoffnung des guten Unterhaltes. Viele Deutschen wollen nicht in der Nacht auf die Straße gehen, weil sie Angst vor den Migranten haben. Sie glauben das, dass sie Unglück haben. Ich denke das war Nicht Gute Idee, dass die Landesregierung ließ sie herein. Warum? Weil vieles ohne Personlaien kommen und Jemamden kriminell sein kann. Außerdem können die Migranten viele Krankheit und Seuche mitbringen. Leider haben die Terroristen viele Attentate fabriziert. In Deutschland gibt es ein paar Statteile, wo nur die Migranten leben.



2018. jún. 3. 20:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem szerettem volna az írásommal senkit sem megbántani. Azokat írtam le, amiket hallottam a televízióból, hírekből. Mivel nem nézek ezeknek a dolgoknak utána, ezért csak ezeket tudtam leírni. Egyébként beszéltem a német ismerőseimmel és ők is megerősítettek pár dolgot, azok között, amiket írtam. Semmiképpen nem állt egy provokatív, rasszista fogalmazást írni.

Mégegyszer sajnálom, ha valakinek ez kellemetlenséget okozott!

Akik a nyelvtannal kapcsolatban írtak hozzá, azoknak nagyon köszönöm! :)

2018. jún. 24. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!