Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha holnap megtanulok 15...

Ha holnap megtanulok 15 tételt német középszinten, másnapra mennyire fogom tudni kb?

Figyelt kérdés
amúgy csak magolva tudok tanulni :( és rosszul osztottam be az időmet...

2018. jún. 18. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Németből vizsgázom én is. De én nem tudnék magolni, hanem a kulcsfontosságú szavakat megtanulom a témákhoz. Egyébként ha nagyon odafigyelsz a magolásnál, akkor eszedben marad másnapig, de azért húzós. Sok szerencsét!
2018. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem magolva szerintem nem menne, bár nem próbáltam még ennyit magolni. Nem kellene az utolsó napra hagyni, így a legbizonytalanabb a kimenetel.
2018. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok és legjobban vizsga előtti nap vagy vizsga napján tudok tanulni :D Annál előbb nemis nagyon szoktam elkezdeni, akkor sem, ha nagy az anyag(persze most tételes/magolós vizsgákra gondolok, nem arra, mikor többszáz oldalas könyveket kell elolvasni). És simán megmarad így az anyag nagy része, mert a stressz miatt sokkal figyelmesebben tanulok és persze friss is a tudás. Hajrá, szerintem menni fog így is, meg amúgy a nyelvi szóbeli pont nem arról szól, hogy magolj be tételeket, épp ellenkezőleg arról, hogy tudj szabadon beszélni egy témáról az adott nyelven, ha majd élesben kell beszélned valakivel.
2018. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyelvet NEM lehet magolva tanulni, ugyanis vissza szoktak kérdezni, és rögtö leesik nekik, hogy fingod nincs a témáról.
2018. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!