Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanátok ezt a...

Hogy fordítanátok ezt a mondatot magyarra?

Figyelt kérdés
A Bethesda Softworks-nek van egy Fallout 4 S.P.E.C.I.A.L. nevű videósorozata. Az egyik részben (Charisma) van egy mondat a videó végém, amit nem tudom értelmezni. Ez a mondat: Don't get carried away there, big fella. Nézzétek meg hozzá a videót is. Előre is köszönöm a választ.

#magyar #angol #Fallout 4 #S.P.E.C.I.A.L. #charisma
2018. jún. 19. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo, mar ne haragudj, de most mi keressuk meg a videot is, csak, hogy valaszt tudjunk adni?

Ilyenkor ertelmesebbek bemasoljak a linket is.

2018. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Amugy Itt van a kulonbozo lehetseges forditasa az idiomanak, nezd meg es valaszd ki a videohoz illott.
2018. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, azért nem linkeltem mert telefon használatával tettem fel a kérdést és a linket innen nem tudom bemásolni. A mondatot egyébként leírtam. A videót csak azért említettem, mert abban a konteksztusban biztos mást jelent, mint amit az ember elsőre gondolna. Amúgy te is nagyom értelmes lehetsz. Ha nem tudsz válaszolni, ne válaszolj. Ha tudod a választ, akkor válaszolj. A leszólásoddal nem érek semmit. Gondolom te írtad a második "választ" is. Ott se látok lehetséges fordítás és szintén nem jutok előrébb. És ha az idiomant úgy értetted hogy idióta... tükrözi az értelmi szinted.
2018. jún. 20. 07:25
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Itt az idioMad, nem, nem idiotanak szantam, ha igen, akkor kiirom. A tobbi zagyvadat meg hagyjuk.

[link]

2018. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Hogyne lehetne már telefonról videót linkelni? Rajtad kívül mindenki másnak sikerül!
2018. jún. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy te is a kérdésre válaszolsz. Egyébként meg jó, én vagyok a hülye, nem tudom hogy kell. Próbáltam.
2018. jún. 22. 00:21
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm
2018. jún. 22. 00:23
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

>>Olyan jó, hogy te is a kérdésre válaszolsz. Egyébként meg jó, én vagyok a hülye, nem tudom hogy kell. Próbáltam.<<


Ott van minden videó és minden weboldal, blogposzt alatt a megosztás ikon. Ne mondd már, hogy nem találod! Oszt ha rányomsz ott van, hogy link másolása.


Azt már nem is részletezem, hogy hogy tudsz videót időbélyeggel linkelni, mert az már meghaladná az értelmi képességedet, ha két gombot nem tudsz megnyomni, amelyek magyarul vannak feliratozva!

2018. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
55%
Szegény kérdező - t így lehordani. Szánalmas.
2018. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!