Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hányszor lehet szóbeli nyelviz...

Hányszor lehet szóbeli nyelvizsgán megbukni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát amennyiszer van rá pénzed, annyiszor elmehetsz újra. Nincs szabályozva, hogy x bukás után, nem próbálhatod meg újra.
2008. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az irásbeli elsőre sikerült, de a szóbeli csak hatodszorra. Pénztől függ.
2008. nov. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szobeli rogton sikerult, irasbeli negyedjére :D

igazabol akarhanyszor elmehetsz, csak gyozd penzzel.

nehany jo tanacs:

- doljon beloled a szó, ne hagyd oket szohoz jutni, ne fogalmazgasd magadba, sokkal tobbet er, ha helytelenul beszelsz, de iszonyu sokat, minthogy alig lehet kihuzni beloled par szot (a beszedkezseg 20 pontot ér, az sokat szamit)

- ha van valami kulonos hobbid, mindenkeppen ejtsd el, rá fognak ugrani, vagy ha jartal kulfoldon, vagy barmi. arra tudsz keszulni is

- menj oda ugy, hogy van onbizalmad, nezz a szemukbe, nyugodtan használhatsz pici szlenget is (en pl azt mondtam magamra, hogy geek vagyok.. mondták, hogy mi az, en meg elkezdtem magyarazni :))


hajra!

2008. nov. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!