Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kisebb környező nyelvek...

A kisebb környező nyelvek mennyire hasznosíthatók?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne 1-2 környező szláv nyelv, de ugye angol és német után ez egy teljesen új világ lenne. Mennyire van arányban a megtérülés a nyelvbe fektetett energiákkal?

2018. jún. 30. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az orosz nyelv egyre felkapottabb, most hogy egyetemre akarok menni és benn vagyok egy ilyen közös csoportban egyre több olyan tanárt átok aki orosz és valamilyen szakos tanárként akar elhelyezkedni. Az orosz nyelv segít nagyon sokat az ukrán megtanulásához is. A nyelvi képzettség szerintem csak megtérülni tud ha esetleg külföldön képzeled el az életed.
2018. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Környező"

Egyáltalán nem.

"orosz"

Ha szláv nyelvet tanulsz, ezt tanuld.

2018. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jófogáson Szlovák nyelvtudású irodistát keresnek Győrben bruttó 200-ért... Szóval kb. itthon semennyire nem hasznos, az adott országban pedig alap a megélhetéshez, hacsak nem vagy milliomos és nem kell dolgoznod.
2018. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!