Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgánál hogyan...

Origó nyelvvizsgánál hogyan tudok lemondani a felülvizsgálati jogomról?

Figyelt kérdés
Tegnap lett meg az eredmény, szeretnék lemondani a felülvizsgálati jogomról, de nem találom. Tudom, hogy hol KELLENE lennie (elvileg az eredmény alatt), de nincs ilyen opció. Próbáltam felvenni a központtal a kapcsolatot, de nem sikerült. Fontos lenne ez a 15 napos gyorsítás. Valaki megtalálta esetleg?

#nyelvvizsga #felülvizsgálati jog
2018. júl. 3. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor lekéred az eredményt ott kell lennie egy kék színű linknek vagy egy gombnak, hogy lemondj róla. Én előző hónapban csináltam, akkor még ott volt a lehetőség.
2018. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos most semmi... :( Akikről tudok, hogy szintén most csinálták és kaptak eredményt, ők se találják most.
2018. júl. 3. 11:37
 3/6 anonim válasza:

Valahogy bugos az oldal. Az oldal forráskódja vagy tudja mifene az, (amikor megnyomod az F12-t) akkor ott megtalálható a script hogy van olyan hogy le lehet mondani a felülvizsgálatról...

[link]

(a www után a zárójelek helyére hogy kepfeltöltés.eu

2018. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh, látom... Írok megint egy e-mailt nekik, hátha így, hogy tudják mi a probléma, tesznek valamit.
2018. júl. 4. 08:14
 5/6 playing1994 válasza:

Nekem ezt az üzenetet küldték a "kérdésemre"!


Üzenet:


Tisztelt Vizsgázó!


Sajnos technikai probléma van a rendszerünkben. A javításon dolgoznak kollégáink. Reméljük még a héten sikerül a dolgot orvosolnunk. A bizonyítványa legjobb esetben 18-án érkezik be a Vizsgaközpontba és 19-én lesz átvehető.


Üdvözlettel:-----

2018. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Le lehet mondani!
2018. júl. 5. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!