Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát javasoljátok?

Melyik nyelvvizsgát javasoljátok?

Figyelt kérdés
Szóval a nyáron terveztem elkezdeni készülni a nyelvvizsgára, suliban a tanárom is mondta hogy ideje lenne, én felsőfokúra merészkednék menni, szerintem esetleg különtanár segítségével és tanulással lennék azon a szinten, 3 éve kéttannyelvű tagozaton vagyok, mindig is inkább a nyelveket kedveltem, és jó a nyelvérzékem. Milyen típusú nyelvvizsgát javasoltok? Ha bárkinek van valami hasznos tippje, szívesen fogadom.
2018. júl. 3. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé egyén függő, hogy kinek melyik jön be. Először azt döntsd el, hogy az egy- vagy a kétnyelvű nyelvizsga fekszik neked jobban. Általában vannak fent a nyelvvizsgák honlapjain próba vizsgák, ott össze tudod hasonlítani a feladattípusokat.

Nekem pl. az Origo jött be a legjobban

2018. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Origot csináltam, de azért nem volt a legkönnyebb. Nézd meg mindegyik nyelvvizsga mintafeladatot, próbáld őket megoldani időre, és azalapján tudod majd eldönteni, hogy számodra melyik fekszik legjobban. Nagyon sokan ajánlják a Telcet is.
2018. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 4. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Telcet csináltam, és bár nem mondom, hogy nagyon könnyű volt, de megoldható volt. Nekem a hallás utáni értés volt a legnehezebb, de én szívesen ajánlom. A B2-t és a C1-et is ott csináltam.
2018. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!