Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt hogy kéne leírnom?

Ezt hogy kéne leírnom?

Figyelt kérdés

Van egy nyereményjáték,amiben le kell írni,hogy miért szeretnéd megnyerni. Én nem nagyon tudok angolul,de így kell ezt megírni. Google fordítóban nem nagyon bízok. Ha valaki segítene ezt lefordítani,azt nagyon megköszönném.


"Nekem nincs sok lovam,de nagyon szeretnék még venni,de nincs rá sc-m*,és a szüleim se engedik,hogy vegyek.A szülinapom egy hét múlva lesz,és nagyon-nagyon örülnék,ha én ezt pont megkapnám.Nem hiszem,hogy én leszek a nyertes,de nem fogom bánni,mert a videóid még mindig itt lesznek nekem."


Remélem valaki tud nekem segíteni :D


2018. júl. 15. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
I don't have a lot of horse, but I really would like to buy more, however I don't have enough sc, and my parents don't let me to buy some. My birthday will be the next week, and I would be extremely happy, if I got is. I don't think that I'll be the winner, but I won't be sad, because your videos will be still there for me.
2018. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
I don’t have many horses but I would like to buy more, although I don’t have the money for it and my parents wouldn’t let me, in any case. My birthday will be in a week’s time and I’d be so happy if I could just get this. I don’t believe I’ll be the winner but I won’t mind because your videos will be still here for me.
2018. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!