Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarról oroszra ti hogyan...

Magyarról oroszra ti hogyan fordítanátok?

Figyelt kérdés

Segítene valaki kérlek lefordítani? Nagy köszi a segítő szándékú fordítónak!


"Ma meggyőztem magam arról, hogy feladni nem szégyen. Ne kockáztass! Ne változtass! Csak semmi dráma, ennek nem most van itt az ideje. De az okaim nem is okok, csak kifogások. Valójában csak bujkálok az igazság elől, az igazság pedig az, hogy félek. Félek, ha egy pillanatra is engedek a boldogságnak, a világ megint összeomlik körülöttem, és nem tudom, hogy azt túlélném-e?"



2018. júl. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs nincs orosz billentyűzetem:

Szévodnyá já ubegyil szebjá, sto szdávatyszjá eto nyé pozor. Nyé részkuj! Nyé izmenyáty (ez utóbbi szó sok más is lehet függően attól, hogy miről van szó.)

Jéscsó nye vrémjá drámátyizirováty. Moi pricsíni toljko ulovki. Ha számom délé, já toljko prjátájusz ot isztyeni. V gyejsztvitéljnosztyi já bojusz.

Bojusz csto jészli hotyá na mgnovényijé já puscsu szcsásztlivosztyi togda vész mir rázválitszja vokrug. I jár nyéznájú pérézsivu li eto.

2018. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%

"bocs nincs orosz billentyűzetem:"

[link]

:)


Сегодня я победил(а) себя, что сдаватьса - это не позор. Не рискуй! Не изменяй! (csatlakozom az előttem szólóhoz:) Это не время для драмы. Но мои причины даже не причины, только оправдания.На самом деле я только прячусь от правды, а правда в том, что я боюсь. Боюсь, если я хоть на мгновение отдам счастье, мир снова рухнет вокруг меня, и я не знаю, смогу ли я это выжить?

2018. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagy köszi a fordításért! :)


E rövidke mondat fordításában még tudnátok segíteni? (ciril betűkkel)


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..


Köszönöm!

2018. júl. 17. 13:02
 4/5 chtt ***** válasza:
100%
Épp az imént próbálkoztam meg véle. Nem mondom, hogy fényes lett, de kb. oroszul van. :)
2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. júl. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!