Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valamilyen online lista a...

Van valamilyen online lista a mostanában végzett franciatanárokról?

Figyelt kérdés

Bő tíz évvel ezelőtt egyszer már viszonylag tűrhetően megtanultam franciául (középfokú nyelvvizsgáig), de utána évekig nem használtam, sokat felejtettem. Többször megpróbáltam visszahozni, de valahogy sosem ment igazán. Még középiskolában volt egy nagyon fiatal, éppen csak akkor végzett tanárom, és messze ő volt a legjobb. Ezért keresek olyan francia magántanárt, aki épp csak most végzett az egyetemen, vagy akár csak jövőre fog.


Tudtok ebben segíteni? Van esetleg valahol valami - nyilvánosan elérhető - nyivántartás a végzősökről?



2018. júl. 18. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetemi fb-os csoportokban (fő csoportok), gyakran hirdetik magukat éppen végzős, leendő nyelvtanárok.


Sok sikert hozzá! :)

2018. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmész az egyetemre, és ott körbekérdezel. Egyszerűbb lenne egy listából random megkeresni az embereket, hogy ,,te válallsz ilyeeet?" ?

Egyébkent egyetem környékén szoktak utcai plakátokon is hirdetni, nálunk is van több ilyen lehetőség.

2018. szept. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!