Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok spanyol beszélg...

Hol találhatok spanyol beszélgető partnert?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha spanyol nyelvű beszélgetőpartnert keresel, ajánlom az interpals nevű oldalt, vagy ha van lehetőség menj ki egy kis időre Spanyolba. Ha magyart keresel akivel együtt tanulsz/gyakorolsz akkor van facen is sok spanyolos csoport, illetve szoktak ilyen csoportok is lenni pl könyvtárban, illetve én is gyakorlok veled szívesen ha szeretnéd :)
2018. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja csak mondom 13 éves vagyok és év elején elkezdtem tanulni és egész jól megy mert nagyon sokat tanulom teljesen véletlenül egybeesett hogy spanyolba mentünk nyaralni egész jól ment de sokat segítene ha tudnék anyanyelvuvel beszélni. :D
2018. júl. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!