Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » EuroPro B2 milyen esszé témák...

EuroPro B2 milyen esszé témák fordulnak elő? Vizsgatapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egymás után többet is megírtam, így sokkal nagyobb volt az esélye, hogy idén biztosra meg lesz. (Mert nálunk 2 hét a visszajelzés, én hetente megírtam egyet amíg vártam.)


Én nekem téma volt az elhízás és egészséges életmód, támogatom-e hogy lejjebb vigyék a szavazati korhatárt (politika), de volt ahol azt hiszem egy munkára kellett jelentkezni mint zenei producer, az utolsó amit írtam pedig ha jól emlékszem egy panaszlevél volt egy utazási irodának, mert elhagyták a csomagjaimat utazáskor a repülőn.

(Azért írtam végül ennyit, mert a tanáromnak jeleztek volna vissza, csak ő meg hiányzott 4 hetet, nem szólt, szóval én ugyanúgy írtam őket meg hetente...)


Szóval elég tág témakörök is előfordulnak. Hogy mi a tapasztalatom? Minél kevesebbet izgulsz, annál jobban fog sikerülni.

2018. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2018. júl. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!