Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ez jó ötlet egy...

Szerintetek ez jó ötlet egy angol középfokú nyelvvizsga labor részén?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok, hogy viszek magammal ceruzát és radírt,hogy gyorsan le tudjam írni,amit mond a magnó, majd a szünetekben kiradírozom, megfogalmazom helyesen és átírom tollal.

2018. júl. 28. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem akarlak elkeseríteni de nem hiszem h erre lesz időd. Nem tudom h milyen nyelvvizsgát készülsz tenni de van ahol van hely mellé jegyzetelni és van ahol sajnos erre nincs max leírod a rosszat és áthúzod átírod a jóra
2018. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Origót szeretnék tenni és úgy tudom,hogy az első meghallgatás után 1 a maradék 2 után pedig 3 perc szünet van,ezért gondoltam erre a megoldásra
2018. júl. 28. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Az a módszer mindenképpen jó, hogy a rosszat áthúzod, úgyhogy teljesen fölösleges variálni, mindenképpen elveszi az időt a ceruzás-radíros kozmetikázás, akárhány perced is lesz.

Nem értem, hogy lehet, hogy már mész vizsgázni, de ezt a rutint még nem szerezted meg a felkészülés alatt...

2018. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem lehet, csak egy tollat elővenni. Radír, ceruza használata tiltott. Csak a tollad és a személyid lehet az asztalon semmi más.
2018. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És arra az esetre, ha kifogy a toll, nem lehet elővenni eleve még egyet? És ha lehet, annyira meg fogják vizsgálni, hogy mindkettő toll-e vagy az egyik ceruza? És ha radír is van a végén, akkor mi van?


De kár húzni az időt a radírozással, az a lényeg.

2018. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez a szabályzatuk, le van írva, illetve a gyakorlatban is így működik...régen volt piszkozat lap, hogy azon lehessen dolgozni, majd átírni, már az sincs, egy darab papírt kapsz, amire írhatod, amit hallasz, nem vonnak le pontot, ha rosszat írsz...
2018. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!