Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek arról, hogy...

Szerintetek arról, hogy Developments within the professionals itself - miről kéne beszélnem?

Figyelt kérdés
Szakmán belüli fejlemények, ha jól forditom. Szülésznő vagyok. Nem tudom, hogy az otthonszülés legitimizálásáról beszéljek itt, vagy mondjuk a szülésznő képzés reformjáról? Vagy teljesen másról kéne? Tanácstalan vagyok.

2018. aug. 6. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Review of professional development practices vagy its barriers and drivers.
2018. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld ujj. ÉS ahhoz, hogy Role of Foreign languages related to the profession?
2018. aug. 6. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szakmán belüli fejlemények, ha jól forditom."

Hát, de nem, bocs. Ez itt a hivatásosok (belső) fejlődése. Bár az itself nem tetszik, talán magyar adta ki ezt a feladatot?

2018. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, magyar.
2018. aug. 7. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Developments within the profession.

Ha ez lenne, akkor lenne szakman beluli fejlemenyek.

Developments within the profession itself.

Maga a szakman beluli fejlemenyek.

2018. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a professional az lehet melléknév, úgy mint szakmai/szakértő/szakképzett. Főnévként pedig szakértő, szakember. Melléknévként azért lenne fura, mert akkor vagy állítmányban kellene állnia, vagy egy főnév előtt jelzőként. De egyik sem teljesül. Ráadásul ott van előtte egy "the" szócska, tehát valószínűleg főnévnek szánták. Akkor viszont a jelentése így szakember. Viszont ez meg így furcsa a szövegkörnyezet miatt.
2018. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!