Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Utálom őt. Már a kezdetektől fogva nem kedvelt, én is így voltam. Ő szép, csinos és vékony. Utálom őt. Nyilván nem ezért, csak tudom, hogy mindenben jobb nálam. Gyűlölöm, hogy ő tökéletes. Remélem latod ezt, mert nyertél. Én viszont haldoklom.



Koszonom szépen annak aki leforditja!



2018. aug. 8. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
I hate her. She didn't like me from the beginning, and neither did I. She is beautiful, pretty and slim. I hate her. Obviously, not because of this, but because I know she's better than me in everything. I hate the fact that she's perfect. I hope you see this, because you won. But I'm dying.
2018. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Szabadlelkű értelmezés, de ugyenezt jelenti:


I'm an edgy bitch.

2018. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beautiful, pretty, slim

mar ott van a beautiful. En classy, stylish vagy elegant-ot irnek.

2018. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2018. aug. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!