Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Interpals. Net biztonságos...

Az Interpals. Net biztonságos oldal?

Figyelt kérdés

Ha valaki még nem találkozott vele, itt vethet rá egy pillantást: [link]

Szimpatikusnak találtam, csak nem tudom, hogy meg merjek-e próbálkozni vele?


2010. jún. 21. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

én jó ideje használom!

teljesen biztonságos

van már barátom Törökországból,Új-Zélandról,és Németországból is.:D

2010. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Azt hiszem, még győzködöm magam egy picit, azután belecsapok a lecsóba...:D

2010. jún. 21. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

1.vagyok

mitől félsz?

ha kell segítség az oldallal kapcs.írj privit:d

2010. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megint én:d

amúgy ha regisztrálsz felvehetsz majd barátnak:D

h. ne legyél az elején se egyedül:D

21/L vagyok amúgy

2010. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fent voltam egy ideig. Biztonságos, ha nem írogatod ki a személyes adataidat(címedet, számod egyéb személyes infók) de ezt az oldal mindig kiríja az ilyen figyelmeztetéseket.

Van 1-2 érdekes arc fent, a chatről nem is beszélve, jó tanács: az ilyen mohamed izéket hagyd a fenébe, legtöbb iylen a vallását terjeszti, nekem oldalas sz*rokat küldözgetett chaten.


Am nem lesz gond, sok jó arc is van ott.)De pár biztos. Egy próbát megér. lehet én is újra megcsinálom a profilomat. :D

2010. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta használom, nagyon jó oldal, nekem még semmi problémám nem volt vele. :)

Egy német lánnyal, akivel ott ismerkedtem meg, már találkoztunk személyesen is. :)


18/L

2010. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1.2.3.válaszoló vagyok

igen tel.számot ne írj ki..Nicnevet használok én is,várost leírtam,de az nem okozhat gondot.

:)


amúgy tök OK.az oldal:)

2010. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már több mint egy éve fent vagyok, és nagyon jó, csak ajánlani tudom. Rengeteg emberrel megismerkedtem, van állandó levelezőtársam, meg egy csomó olyan, akivel egy darabig beszélgettem, aztán valahogy elmaradtak a levelek. De nagyon sok jófej ember van, és a nyelvet, amelyet tanulsz, nagyon jól gyakorolhatod vele.

Nyugodtan regisztrálj, szerintem megéri!


18/L

2010. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is több mint 1 éve használom már az oldalt. És nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bárilyen nyelven találsz levelezőtársat. Sőt még ha új nyelvtet akarsz tanulni abban is szoktak segíteni :)

18/F

2010. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!