Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvtanulasi modszer...

Milyen nyelvtanulasi modszer lenne nekem jo?

Figyelt kérdés

Regebben mar eleg jol beszeltem angolul(eros kozep szint)Eleg sokat is jartam ki. Tudtam hasznalni.

De mar kb 2-3eve csak nyaralason hasznaltam.

Most megint elkezdtem kijarni de eleg rosszul megy a regi szinthez kepest, elbeszelgetek erteni meg most is jol ertem de nem jonnek a szavak meg valaszolni is benabbam akadozva tudok.

(kocsikert jarok ki egyebkent) ez ugyeben feltudom hivni is oket.

Szakat elkezdtem gyakorolgatni. amik nem olyan gyakoriak azok kiestek.

1-2napokat vagyok kint kb 2hetente.

Milyen tanulast ajanlanatok?

nyelvizsgat nem akarol csak beszelni ,komunikalni jobban.

Nyiregyhaza kornyeken lakom.

koszi


2018. aug. 28. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg angol nyelvű film. video nézés, könyv olvasás.

Tudom nem olcsóak a könyvek, de könyvtárból simán ki lehet kölcsönözni őket, vagy itt a neten külföldi oldalak, cikkek, hirek stb.

2018. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1+ Még jobban is fog élvezni ezt a fajta tanulást, mert sokkal gyorsabb lesz, csak az első 1-2 hónap a nehezebb, de nem olyan száraz, mint ha csak a szavakat gyakorolnád.


Kommunikálásra kiváló.


A lányomék osztályában a tanárnő folyamatosan ezeket tolta nekik, még házi feladat formájában is, és szinte mindegyik a közpfoknál magasabb szintre került, és nem ilyednek meg ha beszélniük kell.

2018. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ijednek
2018. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem ezzel is az a baj hogy csak befele jon a nyelv

kifele nem

egyebkent szerintem sem 1 rossz modszer

2018. aug. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!