Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol felsőfokú nyelvvi...

Melyik angol felsőfokú nyelvvizsgát tegyem le?

Figyelt kérdés

Ti melyiket tettétek és mennyire volt nehéz?:)

Én a ECL és a LanguageCert között vacilálok most, de a BME-n is elgondolkodtam ugyanis a középfokúm olyan és az nem volt vészes:)



2018. aug. 31. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ECL-en voltam, szerintem nagyon könnyű, nincs is külön nyelvtani feladat.
2018. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az origónál voltam, és ha jól megy a nyelvtan, az oda-vissza fordítás, akkor tudom ajánlani. Ellenkező esetben nem. Az ECL jónak tűnik.
2018. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem tudom mikor volt Origón, de azt hiszem 2 éve már nem a régi a vizsgarendszer, úgyhogy nyelvtan nem sok volt tavaly. Attól is függ mihez kell, ha csak felvételihez/diplomához/munkához, akkor jó választás szerintem az Origó. Ezzel szemben ha külföldre szeretnél menni, ott nem fog érni semmit, mert nem nemzetközi. BME-BCE nyelvvizsgák is teljesen hozhatóak.
2018. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
LANGUAGECERT! Mindenképp
2018. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld:)
2018. szept. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!