Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Esetleg valaki aki jó németből...

Esetleg valaki aki jó németből tudna segíteni nekem gyorsan?

Figyelt kérdés
Németből az a házi h kell egy 10 mondatos beszámolót írni a nyaram ról de egyszerűen nem megy.. Tudnátok segíteni legyszii

2018. szept. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ich lernte viel Deutsch.

Ausserdem spielte ich mit meinem Hund.

Ich habe einen Urlaub mit meiner Familie.

Stb stb... annyi fordito van mar neten, ha nincs is papirszotarad, kitudsz keresni egyszeru szavakat ( ne google fordito).

Azert 10mondat nem a vilagvege, hogy egyszeruen ne menjen.

2018. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit csináltál a nyáron ?

(Mi honnan tudjuk)

2018. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Segítettem a nagymamámnak (házimunkában)


Ich habe meiner Großmutter bei der Hausarbeit

geholfen

2018. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

#1-es válaszához

Ich hatte ...

Voltam nyaralni

2018. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Ich war in Deutschland und lernte viel, denn ich möchte die Sprachprüfung ablegen. Es ist sehr schwer, Deutch zu lernen, deshalb war ich immer sehr müde.

Ich besuche zur Oma, um bei ihr Gartenarbeiten zu helfen. Sie ist sehr alt, darum vergebraucht habe ich 2 Wochen.

Ich musste jeden Tag ZB. kochen, Bett machen.

Nachdem ich alles gemachen war, ginge ich ins Fitnessstudio. Der Sport ist sehr wichtig für mich.

2018. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. szept. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!