Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Diplomamentő 2-re jelentkezett...

Diplomamentő 2-re jelentkezettek, vajon mikor várható eredmény?

Figyelt kérdés
Esetleg hiánypótlást kértek már valakitől? Nekem elvileg kéne hiánypótolnom, de még sehol semmi hír... (Viszont a tanfolyamok hamarosan kezdődnek)

2018. szept. 6. 08:19
 1/10 anonim válasza:
átlagosan 7 hónap
2018. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez diplomamentő 1-es tapasztalat? Biztató... :S

Többiek? Valaki tud már bármi konkrétat?

2018. okt. 2. 09:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Lassan az is infó nekem, ha ír valaki aki szintén jelentkezett és ő se tud semmit... Nem tudom, mi ez a nagy csönd. (Tanfolyamok szept. közepén kezdődhettek volna. De ezek szerint nem kezdődtek)
2018. okt. 9. 12:44
 4/10 anonim válasza:
Én se tudok semmi :( és most már rohadtul felcsesz, így nem tudja az ember tervezni az életét. Egyedül egy e-mail érkezett, hogy beérkezett a pályázat, de pl. ha belépek a forrástárba azt írja, hogy nincs érvényes regisztrációm, pedig postán is elküldtem a nyilatkozatot. Tanfolyamok nem indultak el az biztos, mert a nyelvsuliba jártam, ahonnan az ajánlattételim, ők is azt mondják nem tudnak semmit, csak volt néhány ember, akit hiánypótlásra visszaküldtek.
2018. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jól kezdődik :(

Nekem is hasonlóképp áll. Ezek szerint itt megrekedt a dolog mindenhol és senki nem tud semmit.

Mondjuk nem értem, hogy mi a fennakadás oka. Mert az rendben van, hogy nagy a túljelentkezés és mindenkit ki kell értesíteni. De akkor kezdhetnék érkezési sorrendben a sikeres pályázatokkal. Azt tudták jó előre, hogy mennyi helyet fognak biztosítani. Igy az idővel is lehetett kalkulálni.

Köszi, hogy írtál!

2018. okt. 29. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztek rá ott, ahol jelentkeztetek?
2018. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert bár meg van adva egy email cím, de nem válaszolnak. Ha mégis nagy nehezen, nem tudnak érdemlegeset mondani.
2018. okt. 30. 12:31
 8/10 anonim válasza:
Én azóta felhívtam őket (már egyszer írtam itt), de csak anynit tudtak mondani, hogy nagyon lassan haladnak, mert mindenhol van hiánypótlás, a nyelvsulik nem jól töltötték ki az ajánlattételit stb... Azt mondták mindenképp fognak értesítőt küldeni, akkor is, ha nem kapom meg, de azt már nem tudta megmondani, hogy hanyas emberkénél tartanak, hiszen ugye sorrba mennek.
2018. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. nov. 5. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett a tanfolyamoddal?
2020. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!