Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanád le angolra...

Hogy fordítanád le angolra helyesen? Sos!

Figyelt kérdés
“Mindig megértem amit írsz, de én nem tudok összerakni egy mondatot helyesen, sokszor hibázom, emiatt bocsi. Jövőhéttől lesz angol tanárom, belehúzok a nyelvtanulásban. De tenyleg megertem hogy mit irsz, az nem nehéz”
2018. szept. 6. 22:22
 1/4 anonim válasza:
2%
I can understand wacha write to me, but I can't write a simple sentence, (am a nyelvtani hibák: grammar errors) im really sorry. From the next week im gonna have an english teacher so im gonna study hard on my english . But i really understand wacha say thats not so difficult. Am bocsi az angolomért lehet nem jó😇
2018. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
I always understand what you write, but I can’t make a correct sentence on my own, I make a lot of mistakes, I’m sorry for that. From next week I will have an English teacher, and I will learn the language more. But I really understand what you write, that’s not hard.
2018. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát neked a magyar sem megy túl jól. Bocsi!
2018. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kolompár, ne kérj bocsánatot, úgyis lesz@rom a véleményed szóval nincsen amit megbocsássak. 😂

A többieknek köszi!❤️

2018. szept. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!