Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kerdezzem meg angolul?

Hogy kerdezzem meg angolul?

Figyelt kérdés
Nem nagyon beszelek még angolul.Tegnap láttam egy üzletben egy szep agynemut,de ma mikor visszamentem nem lattam hogy van még belőle.hogy kerdezzem meg az eladot hogy van e még belőle?

2018. szept. 25. 16:38
 1/4 anonim válasza:

Hello! Yesterday, when I was here, I saw a beautiful bedlinen but now I just can't see/find it. I'd like to ask if there is any left.


Vagy valami ilyesmi. Ird körül neki az ágyneműt, hogy milyen volt.

2018. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Ezt ilyen szépen megkérdezed, csak győzzed megérteni a választ :DDD Jobb lenne, ha mutogatnál, mert akkor úgy fognak válaszolni.
2018. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elmondani, hogy milyen volt az agynemu, nehez lesz.


Yesterday I saw a particular set of bedlinen. I can’t seem to find it now, would you have any left?


De persze, ra fognak kerdezni, hogy megis milyen volt.

2018. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
'It had theese little things on it' :DDD
2018. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!