Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbeli nyelvvizsgán...

Angol szóbeli nyelvvizsgán milyen "nem hétköznapi" szóbeli témák lehetnek?

Figyelt kérdés

A különösen nagy felkészülést igénylő témák érdekelnek, amik tehát nem család vagy környezetvédelem, stb. egyszerű témákkal kapcsolatosak.


Minden típus érdekel. Még nem döntöttem el melyikre megyek.



Egyébként ilyeneket olvastam eddig: szegény országból elvándorlás, korrupció, rasszizmus, prostitúció, brexit, szerv adományozás és transzplantáció



2018. okt. 1. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
C1-ben szoktak lenni ilyenek és általában igyekeznek aktuális témákat beválogatni, mint amiket te is leírtál. Egyébként ezek pont hogy nem igényelnek nagyobb utánajárást, hiszen napi szinten tapasztalod, hallasz róluk, van véleményed róla, csak angolul kell tudnod róluk beszélni. Én ironikus módon a B2 sablontémáit sokkal nehezebbnek találom.
2018. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
abortusz, halálbüntetés, eutanázia
2018. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!