Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul ezt hogy mondanàtok?

Angolul ezt hogy mondanàtok?

Figyelt kérdés
A magyar a finn ugor nyelv csalàdba tartozik ès vèlemènyem szerint ez egy elèg nehèz, színes nyelv. Beszèlek nèmetül ès szerintem egy picit hasonlít a svèdre.

2018. okt. 4. 09:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja ès az hogy nyelv rokonok vagyunk??
2018. okt. 4. 09:51
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Hungarian is a Finno-Ugric language which I think is pretty difficult and colorful of its kind.

I can speak German and in my opinion, it is kind of similar to Swedish.

2018. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Vagy mondhatod úgy is, hogy “it is somewhat similar to Swedish”, ez szerintem még jobban is hangzik.
2018. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hungarian is a Finno-Ugric language, which belongs to the Uralic language family. In my opinion, it is a rather hard to learn and colourful language. I can speak German and I believe, it is somewhat similar to Swedish.
2018. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nyelv rokonok vagyunk??

Most ez kerdomondat vagy tevkerdezed?


We belong to the same language family.

Do we belong to the same language family?


We are linguistically related.

Are we linguistically related?

2018. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akik lepontozgatnak, írjanak valami jobb verziót, mert abból senki nem tanul semmi hasznosat, ha csak lepontozzátok az embert.
2018. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem pontoztam le, csak a magyar nem tartozik a finnugor nyelvcsaládba
2021. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!