Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Anki program használatában...

Anki program használatában segítenél Pécsett?

Figyelt kérdés
Már használom, de nem én töltöttem fel tartalommal, hanem egy barátom, aki elköltözött innen. Képet, hangot szeretnék feltölteni hozzá, és egy második nyelvet is szeretnék tanulni, viszont nem boldogulok a feltöltéssel.A youtube-n található segítségeket nem tudom használni, mert az ott bemutatott oldalakat nem hozza fel nekem a gép mint ott.
2018. okt. 7. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
TeamViewer -rel akárki, akárhonnan tud csatlakozni a gépedhez és meg tudja mutatni, mit kell csinálni, nem kell hozzá egy városban lennetek. Csak engedélyt kell adnod a gépedhez, és bármikor meg is szakíthatod a kapcsolatot, ha akarod. Csak mondom,... ha nem találsz pécsi segítséget.
2018. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!