Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan oldalt ahol...

Tudtok olyan oldalt ahol külföldiekkel lehet beszélgetni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Kiköltöztem a nővéremhez Manchesterbe, ma voltam munkaközvetítőben de azt mondták nem elég jó az angolom így nem kapok munkát. És igaz is, kitörölhetem a .... a 4es angol érettségimmel mert nem értem meg amit mondanak nekem. Gyakorolni szeretnék, tudtok esetleg olyan oldalt ahol lehet külföldiekkel ismerkedni, beszélgetni? Úgy érzem ez lenne a leggyorsabb módja a tanulásnak

2018. okt. 17. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk lehet költözés előtt kellett volna gondolkozni és megtanulni angolul, mert így minimum hónapokig munka nélkül leszel kint, vagy nagyon max mosogatsz. Most őszintén, milyen munkára számítottál, ha a nyelvüket sem beszéled?


A Tandem ilyen alkalmazás, de akár a Tindert is használhatod erre a célre. Neten beírod, hogy apps/sites to practice English és biztos találsz valamit.

2018. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként meg ennek is köszönhető a magyarok kb “kelet-európai mosogató” jellegű hírneve Angliában, mert úgy mentek ki, hogy menyikkanni sem tudtok angolul. Nagyon gáz. Az értelmesebb réteg meg próbáljon meg ilyen rossz hírnév mellett érvényesülni, hát kössz.
2018. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy értelmes választ is kapj:

Én 2 oldalt tudok neked ajánlani:

- conversationexchange.com

- interpals.net

Ezeken az oldalakon anyanyelvi beszélőkkel tudsz ismerkedni, beszélgetni írásban és akár szóban is.

Be kell állítani, hogy milyen nyelvet akarsz gyakorolni, és úgy listázza a találatokat. Cserében te is segíthetsz valakinek magyarul tanulni. Szerintem jó kis oldal, és itt tényleg a használt, mindennapi beszédet tanulhatod meg.

Az oldalak nem magyar nyelvűek, de egy 4-es érettségivel szerintem elboldogulsz vele :)

2018. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Sajnos nagyon is értelmes válaszokat írtam.


Amúgy plusz tipp: facebookon is rengeteg language exchange csoport van.

2018. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!