Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Xantus a vidéki diákokat...

Balintklein kérdése:

A Xantus a vidéki diákokat milyen koleszben helyezi el?

Figyelt kérdés

A felvételi tajekozttojukba benne van h tudnak segíteni?

Ha ilyen létezik milyenek a körülmények?

Vki volt?



2018. okt. 22. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

5 év alatt egyetlen egy koleszossal sem találkoztam, de sokan bejártak. Az osztályfőkökünk sem tudott senkiről aki koleszos.


Szerintem az egész évfolyamunkon nem volt senki sem aki koleszos.


Tavaly érettségiztem. Nem hiszem hogy sokat valltozott volna a helyzet.

2018. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van koleszos osztálytársam és utálja a koliját. Sokan vannak és koszos is :D nem éri meg a Xantus, hogy koliban lakj ;)
2018. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző! Miért nem éri meg? Te mit vársz el egy gimitől? Hogy ne kelljen tanulni? Hogy szabadon lóghassatok bármikor az iskola előtt szünetekben és cigizzetek? Vagy mit? Sztem. igenis megéri idejönni. Azt csak a sok antiszoc.mondja,hogy nem jó, aki sehol nem érezné jól magát.
2018. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajjj, kedves előző, aki az én előzömre reagált... hidd el, jó tanuló vagyok, sőt még többet mondok: SZERETEK is tanulni. Ráadásul még csak meg sem közelítek egy antiszociálist. Úgyhogy nagyon mellélőttél. Pontosan azt várom el egy gimnáziumtól, hogy a jószívű, lelkes tanárok ne menjenek el, arra hivatkozván, hogy ‘ez a rendszer nekik nem megy, kicsinálják a diákokat’. Vagy, hogy a suliorvos ne arról panaszkodjon fél órát, hogy ő is látja mi folyik itt és azok a napok után, amikor ott rendel, stresszbe megy haza, vagy, hogy ne rohangáljanak sírva a diákok az iskolapszichológushoz, mert valamelyik tanár megalázta őket órán. De hát, örülök, ha te jól érzed magadat, én speciál nem szeretem, hogy az embert meg akarják fosztani a sokszínűségétől, szűk látáskörűvé formáljak és megalázzák a diákokat. Ez az én véleményem. Dehát kinek mi;)
2018. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és csak úgy utólagosan hozzátenném, hogy még csak nem is cigizgetnék szünetben, én jól elvagyok bent is. De mondjuk ilyen ítélőképességgel nem csodálom, hogy te ilyen jól érzed magad a Xantusban. Kedves egészségedre!
2018. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mentél egy liberálisabb gimibe vagy egy szakgimnáziumba?Ez egy elit gimnázium. Azért valamit csak hallottál a Xantusról, hogy itt megkövetelik a rendet. Mit akarsz önmagadból adni, amit nem lehet??Nálunk is van festett haj, műköröm. Senkinek nem szóltak be ezért. Ennél mi többet akarsz? Önmagad adni?? Hogyan?? Nem hiszem, hogy más gimikben mindent megengednek, mondjuk az Apáczaiban vagy az Eötvösben sem hiszem,hogy pl. sztriptiz van szünetben a folyosón.
2018. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elit gimnázium. 😂😂😂😂😂😂 na jó, nincs több reakcióm erre, egyszerűen képtelenség. Ez maximum egy elit gimnázium AKAR lenni.
2018. nov. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szólnak be műkörömért, festett hajért...:D te amúgy az alagsorból feljössz néha? De egyébként tök mindegy, nekem egyik sincs és nem is érdekel, hogy miféle terrorista módszerrel, körömcsipesszel szedik le a tesitanárok a műkörmöt, nem az én bajom. Még talán valahol jogos is, hisz balesetveszélyes, stb. Nem is ilyen dolgokat elleneztem, még csak meg sem említettem, úgyhogy gyönyörűen leszűrted a lényeget, szövegértelmezés, általanos iskola alsó tagozat. Kicsit nyisd már ki a szemedet vagy legalább a sorok között tanuljál meg olvasni kérlek szépen. Szerinted az irreálisan nagy szigor, túl nagy dobra verés és diktatúrista rendszer utáni következő lépcsőfok a folyosókon lévő sztriptíz tánc? Hát erre nem is tudok mit mondani :D

Na mindegy, én ezt itt be is fejeztem. Leírtam a véleményemet, te is a tiédet... bár a Xántusban nem olyan nagy a szólásszabadság, úgyhogy ujjuj. Emlékezzünk csak vissza, amikor tavaly kis híjján kirúgtak egy diákot, mert felszólalt a független diákparlamentben.

Na mindegy, ez sem az én dolgom, csak úgy mellékesen megjegyeztem, de azért ne legyünk légyszíves vakok a nem létező mámomrtól. További szép estét kívánok neked, illetve sok sikert a Xántusban és ne értsd félre, nekem eszem ágában sincs elvenni a kedvedet tőle, hiszen mindenki érezze jól magát ott, ahol akarja. (Ha tudja) Ezek csak alapvető tények voltak, illetve alapvető tények töredékei.

A leendő golyáknak pedig szintén sok sikert kívánok, amint látjátok, a vélemények elégge eltérőek. Én több olyat ismerek, akik ugyanilyen véleménnyel vannak, mint én és sokkal kevesebbet, akik örömmel járnak ide. De ez akár függhet osztálytól és évfolyamtól is, szóval kinek mi.

2018. nov. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!