Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki igazán jó angolból és szívesen lefordítana nekem egy szöveget? Kicsit hosszú. Magyalról angolra.

Figyelt kérdés

Jelzem, hogy fiúnak szól, a she/he miatt. Én annyira még nem tudok angolul, hogy helyesen lefordítsam, viszont fontos lenne. Köszönöm szépen annak, aki megteszi ezt nekem. Sokat jelent! ❤️

Szöveg:

Nem tudom elmondani mi az ami megfogott benne, ő egyszerűen különleges. Az emberek a bukását akarják látni. Miért? Miért kell mindig a rosszat látni az emberben, miért nem lehet észrevenni a jót? Rengeteg jó dolgot tett, de azzal soha nem foglalkoznak. Nem érdekel ki mit gondol, szeretem őt, ő a motivációm és a példaképem. Lehet, hogy nem ismer, lehet, hogy soha nem beszéltem vele mégis fontos nekem, nem is tudja mennyit segített nekem a nehéz időkben. Tudom, hogy nem tökéletes és vannak hibái, hiszen ő is csak egy ember. De én ezzel együtt szeretem! Ő egy jó ember, a maga módján! Tudod, az embereknek félrekéne tenni a haragot és a gyűlöletet, és látni a másik emberben a jót és a szépet.

Mondtam, hogy nem tökéletes, tesz olyan dolgot amivel nem értek egyet, de kit érdekel? Támogatom őt minden és mindenki ellenére és remélem egy nap találkozhatok vele.


2018. okt. 31. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, többi privátban
2018. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

I don’t know what I like about him, he is simply special. People want to see his downfall. Why? Why do we have to see the bad in people, why can’t we see the good? He did a lot of good things but noone cares about it, never. I don’t care what others think, I love him, he is my motivation and rolemodel. Maybe he doesn’t know me, maybe I’ve never talked to him but he is important to me, he doesn’t even know how much he helped me in rough times. I know he is not perfect and he has mistakes since he’s just a person too. But I love him along with this. He is a good person in his own way. You know, people should put the anger and the hate on one side, they should see the good and the nice of the other person.

I said, that he isn’t perfect, he does things that I don’t agree with, but who cares? I support him against everything and everyone and I hope one day I can meet him.

2018. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Ahh, az Isten aldjon!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2018. nov. 1. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!