Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van lehetőség egyetemistaként...

Van lehetőség egyetemistaként magánórákat adni általános iskolás diákoknak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, osztatlan tanárképzésen tanulok a Pécsi Tudományegyetemen, és szabadidőmben szívesen korrepetálnék olyan gyerekeket, akiknek a szülei nem ragaszkodnak a végzettséggel rendelkező tapasztalt magántanárokhoz.

Elsősorban a tapasztalatszerzés a célom, hiszen később is ezt szeretném csinálni.

Van ötletetek vagy tapasztalatotok esteleg, hogy ez lehetséges-e egyáltalán?



2018. nov. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Meghirdeted magad különböző oldalakon, és ha jelentkezik valaki akkor bele is vághatsz.


De egyébként nem tudom, biztosan van feléd valamiféle esti gimnázium, nem? Én egyetemen tanulok informatikát, van egy informatikatanár ismerősöm aki esti suliban is tanít. Volt amikor fontos dolga volt, így megkért hogy ugorjak be helyette. Az igazgatónak (vagy ott mi a neve) nem volt semmiféle ellenvetése, így helyettesíthettem összesen 6 órát is, de vizsgáztattam is.

Nem tanárnak készülök, sőt nem is vagyok nagyhangú, de jól elment, szóval szerintem ha te amúgy is tanárnak készülsz, nem lenne gondod kisebb/nagyobb csoportokkal.


Írj email-t egy közeli esti giminek, hogy ezt tanulsz és azt tanulsz, és hogyha esetleg kell nekik egy beugró vagy kisegítő, akkor szívesen vállalod. Egy próbát megér, veszíteni nem veszítesz semmit. Nálunk például mindig volt valami gond a tanárokkal. Vagy az volt a baj hogy nem is volt tanár, vagy az hogy épp plusz dolguk akadt a fő munkahelyükön (nappali sulikban tanítanak az esti gimisek általában, mert a csak esti nagyon kevés.). Szóval próbáld meg.

2018. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy Pécsett vagy :) Én szivesen járatnám hozzád a fiam :)
2018. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"ez lehetséges-e egyáltalán"


hátb azdmeg most ennyi önállósággal hogy akar valaki tanár lenni? ja bocs, osztatlan, igen, tudom, hogy működik. ennek nem kéne, hogy kérdés legyen.

2018. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!