Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő, és milyen módszerl...

Mennyi idő, és milyen módszerlenne a legjobb, hogy ne keverje az agyam a 3 idegen nyelvet? Lent

Figyelt kérdés

Szóval.. Nem vagyok már mai gyerek. A munkam során napi szinten kell használnom az angolt, de csak amolyan konyhanyelv szinten (valaha volt felsőfokúm is). Fél éve nekialltam németül tanulni, mert fejlődik a cégünk. Egy honapja pedig ujrakezdtem az oroszt. Még általános iskolaban tanultam, kitűnő voltam belole. Sajnos sokat felejtettem. Tudom, az oroszt hanyagolhatnam, viszont egy klub keretein belul tanulom,direkt ilyen oregdiakoknak, mint en szervezodott. Heti egyszer jarunk össze, es egyszeruen imadom, a hangulatat, a csoportot, ez egyfajta kikapcsolodas szamomra. Nem visszük tulzasba, de azert erzem, hogy a harom nyelvvel szenved az agyam. Az angol beszedembe belekeveredik a német, es fordítva, es neha az orosz is. Elég kellemetlen. De amig nem volt az orosz, addig is a ket nyelv kozott folyamatosan ide oda valtogatott az agyam. Nem mindig jó, kulonosen, ha ugyfellel beszelek.

Mennyi idobe telik, hogy ne keverje az agyam a nyelveket? Németül tanarnal tanulok, heti ketszer egy órát.


2018. nov. 9. 12:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!