Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondanátok németül?

Hogy mondanátok németül?

Figyelt kérdés

Hello, ő itt a barátnőm xy ( már mint a párom, nem csak barát) szeretne csatlakozni az edzőteremhez.

(csatlakozni helyett lehet más szinonoma szó is ami jobb helyette esetleg,beiratkozni vagy valami)



2018. nov. 15. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hallo, sie ist meine Freundin XY. Sie möchte gerne in dem Fitnessraum auch mitmachen.
2018. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, ment a +

még valaki?

2018. nov. 16. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:

... und sie möchte auch im Fitnessstudio trainieren

... und sie möchte ins Fitnessstudio sich anmelden

... und ein bisschen schnuppern


nem ismerjük a szituaciot, ezert sok variacio lenne..ha pontosan leirod...

2018. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm szeretne velem együtt edzeni a konditeremben ahol én is, és így bérletet kiváltani ami szerződéses fix időre és árazással
2018. nov. 16. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

"a barátnőm szeretne velem együtt edzeni a konditeremben ahol én is, és így bérletet kiváltani ami szerződéses fix időre és árazással"


Meine Freundin möchte mit mir zusammen trainieren im Fitnessstudio, und sie will ein Abo kaufen für eine bestimmte Zeit (für ein Jahr zB. oder für sechs Monate, etc.)

Az "árazás" alatt magyarul mit ertesz? Körbe tudnad irni? Nem tudom, Magyarorszagon ez hogy megy a Fitnessstudioban.

2018. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ez is bőven elég, sima árra gondoltam pl fél évre 40 havonta v 1évre 35 havonta
2018. nov. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!