Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan sVan ahol japánul...

Mk07 kérdése:

Van olyan sVan ahol japánul lehet tanulni budapesten 8. osztálytól?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami koleszos...nagyon szeretnék japánt tanulni de nem tudom hogy melyik suliba..és jövöre 8.os leszek ezért onantól kellene..

2018. nov. 23. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ee miét 8. osztálytól! Az az utolsó általanos iskolás év. Miért nem olyan középiskolát keresel, ahol van japános tagozat. Annak több értelme lenne.
2018. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz nincs kollégiuma,de a IX. kerületi Szent-Györgyi gimiben igen színvonalas a japán nyelvtanítás
2018. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az Újpesti Babits Mihály Gimnáziumba fogom ezévben benyújtani a jelentkezésem japán szakra, pont e-hét szerdán voltam megnézni az órát és engem megnyert, tudnám ajánlani, kollégiuma nincs, viszont tudsz a környékén keresni egyet...
2018. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!