Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok orosz szavakat...

Hol tudok orosz szavakat tanulni? Olyan oldal kéne ahol magyarul is le van írva a szó jelentése.

Figyelt kérdés

#orosz #orosz nyelv #szótnulás
2018. dec. 8. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
pl.: Google translate
2018. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresel online orosz-magyar szótárat - van elég sok, és egyböl megoldódott a problémád.
2018. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
te vagy a tegnapi magántanáros?
2018. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legkényelmesebben otthon, a számítógéped előtt!
2018. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as, nem az én vagyok... De látom a válaszolók hozzák a szokásos formájukat... A fordító tényleg egy lehetőség, a yandex-et, a google-t, és a dictzone-t talán tudod használni, bár a minőség nincs az egekben. Illetve van egy alkalmazás, amit tudok neked ajánlani az Orosz tanulás 6000 szavak. Remélem tudtam segíteni.
2018. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

oksa :D akkor mindkettőtöknek!


nem nagy tétel, nyelvkönyvet mindenképp szerezzetek be 1-et.

2018. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os (még mindig az az idióta vagyok) nyelvkönyvem van, abból tanulok. De a szavakra az kevés... Abból max a nyelvtant lehet megtanulni.

Kérdező, valamint ha tudsz angolul akkor akár angolul is próbálkozhatsz. Valamint oroszokkal is megpróbálhatsz levelezni (pl:interpals-on) és ha szerencséd van akkor segíteni fognak)

Meg a VKontakte-t is tudom ajánlani (orosz Facebook), bár se magyar, se angol szöveg nincs ott (kivéve ha azt állítod be), de talán éppen ezért fogsz rákényszerülni arra, hogy megértsd. Ha nem érted akkor meg nézd meg a Yandex fordítójával. (Egy fokkal jobb, mint a Google.) Jaja és tudom, hogy ez már egy kicsit más téma, de ajánlom még azt, hogy már magyarul látott filmeket/rajzfileket/sorozatokat nézz meg oroszul, ez ugyan kissebb mértékben, de fejleszti a tudásodat. Angol felirattal meg biztosan találsz orosz filmeket. Szóval remélem, hogy azért segítettem egy kicsit. És sok szerencsét. Удачи!

2018. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem idiótáztalak le, és szerintem senki.. miért így írsz?
2018. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as egy olyan kérdés után amit feltettem... És valóban senki nem mondta, hogy idióta vagyok, de a kérdésem után annak érzem magam. Ennyi az egész...
2018. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ne érezd magad annak.. magántanár drága. motivációt viszont lehet találni... eszközöket szintén.. sőt olyan embereket is, akikkel mondjuk levelezni tudsz majd később gyakorlás céljából
2018. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!