Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvet szeretném...

Német nyelvet szeretném elkezdeni egyedül tanulni tudnátok tippeket írni hogyan kezdjem el illetve aki tanulta a nyelvet ő hogyan tanulta?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2019. jan. 11. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tankönyvsorozatot, és csináld! De egyedül tanulni nem optimális.
2019. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyedül szeretnél németül tanulni, akkor a KON-TAKT című német nyelvkönyv-sorozat a legjobb, 4 részből áll és mindegyik rész áll egy tankönyvből, egy munkafüzetből és a hozzájuk tartozó CD-kből. A tankönyv és a munkafüzet is 8 leckét tartalmaz. Azt javaslom, hogy úgy dolgozd fel a leckéket, hogy mindig megtanulod a munkafüzetben a lecke végén levő szavakat és kifejezéseket, majd a leckéhez tartozó nyelvtant. Utána kezd el megcsinálni a tankönyv feladatait majd a munkafüzet feladatait is. Én olaszul tanultam meg ilyen módon és a középfokig jutottam el. Németet középiskolában tanultam, meg most az egyetemen.
2019. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!