Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérlek segítessz a németben?

Kérlek segítessz a németben?

Figyelt kérdés

Német fogalmazást kell írnom a lakhelyemről pl. Elonyei hatranyai, helyi programok.

Előre is köszönöm.



2019. jan. 28. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg a világ világ lesz, addig a segítesz is egy sz lesz.


Egyébként meg kérdésedre válaszolva, nem tudjuk, hogy hol laksz, ezek az információk alapján senki nem tud neked segíteni.

De beírod Google-ba, hogy mein Wohnort és egy csomó mindent kihoz.

2019. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm tanító és okító szavaid.

Ja és köszi, hogy segítettél/segítesz.(Megfelelően írtam mindent ha nem, akkor szólj!)

2019. jan. 28. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A segítség nem azt jelenti, hogy másokat dolgoztatsz,te meg hatradölsz a fotelban. Ezt nem illik!! Neked kell megírnod a feladatot, aki majd segíteni akar itt, az majd átnezi és kijavítja. Mi gondolkozzunk helyetted??
2019. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1,#3 válaszoló nem ugyanaz az ember! (előző)
2019. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 egyáltalán nem erről lett volna szó, én segítséget kértem nem pedig egy kész fogalmazást... azóta pedig már megírtam egyedül segítség nélkül, de köszönöm az együtt érzést (nincs fotelom😶).
2019. jan. 30. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod akkor miért akartál másokat dolgoztatni, ha meg tudtad segítség nélkül irni?
2019. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Az előző válaszolónak is leírtam, hogy a segítség kérés nem egyenlő a dolgoztatással. Szép napot!
2019. jan. 31. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!