Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi lenne a sorrend az alábbi...

Mi lenne a sorrend az alábbi vizsgáknál, ha a nehézségüket tekintjük?

Figyelt kérdés

-Középszintű angol érettségi

-Emelt szintű angol érettségi

-Középfokú angol nyelvvizsga

-Felső fokú angol nyelvvizsga


Hogy nézne ki a sorrend a legkönnyebtől a legnehezebbikig?



2019. jan. 29. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egészen biztos, hogy a középszintű érettségi a legkönnyebb és a felsőfokú nyelvvizsga a legnehezebb. A másik kettő az nagyjából hasonló szint, nem véletlen, hogy a 60%-os emelt megfelel egy középfokú nyelvvizsgának.
2019. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a középszintű érettségi a legkönnyebb, az igaz, hogy az emelt es a középfokú elvileg és nagyjából egy nehezségű, de tapasztalatom szerint, csak elvileg. 2013-ban emelteztem angolból, sokkal nehezebbnek ereztem az írásbeli részét. A szóbelinél is volt különbség, bár nem annyira kirívóan érezhető, mint az írásbelinél, inkább az atmoszféra volt más, sokkal szigorúbb, hivatalosabb hangnem vett körül, mint a középszintű nyelvvizsgán. És mivel epp, nem ertem el sajnos a 60%-ot az emelten, ugye ezèrt aztan egy kicsit később csináltam a nyelvvizsgát, ami elsőre sikerült. A szóbeli valamivel könnyebb volt nekem, a vizsga hangulata barátságos, közvetlen, a vizsgaztatók baromi kedvesek. Az írásbeli, mimt mondtam meg szerintem jóval könnyebb volt. De megjegyzem, ez csak az en veleményem, masnak lehet, hogy tök mas a tapasztalata. Es nyilvan mondanom sem kell, hogy a legnehezebb meg a felső fokú.
2019. jan. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, *középfokú
2019. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Nekem legkönnyebb a felsőfokú nyelvvizsga volt, középfoku nyelvvizsga, érettségi-én nem látom a különbséget az emelt-közepszint között.
2019. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!