Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol szóbeli nyelvvizsga?

Spanyol szóbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Spanyol középfokú/felsőfokú szóbeli nyelvvizsgához tudtok ajánlani olyan könyvet, ami jól jöhet a tételekhez? Nekem csak az 1000 kérdés 1000 válasz van meg.

2019. febr. 19. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Király Klára - készüljünk a spanyol szóbeli nyelvvizsgára! - közép- és felsőfok. Egy sárga, piros színű könyv. Szerintem nagyon hasznos, én ebből készültem, tartalmaz kidolgozott tételeket, és fejleszti a szókincsedet is.
2019. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azokat a témaköröket tartalmazza nagyjából, amiket nyelvvizsgán is kérnek?
2019. febr. 27. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Első válaszát támogatom, én is abból készültem. És úgy emlékszem igen, azokat a témaköröket fedi le. De ha megtalálom a könyvemet, írok új választ.
2019. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én az azt tudom ajánlani amit az első írt, ezen kívül van az Argumentos y Discusión könyv, ebben is a szóbeli témakörök vannak kidolgozva, úgy hogy pl. vannak benne pro és kontra véleményke, hogy miért érdemes mondjuk nagyvárosban élni kisváros helyett stb. És van egy olyan könyv is hogy Spanyol gyakorlókönyv a spanyol szóbeli nyelvvizsgához, ebben rengeteg kérdés van, meg hanganyag is van hozzá. Ezeket a scribd oldalon megtalálod, 30 napig ingyenes az oldal, tehát le tudod tölteni ezeket a könyveket ingyen. A Készüljünk a spanyol szóbelire viszont sajnos nincs fenn, azt én is megrendeltem.
2019. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem az 1000 kérdés 1000 válasz van fenn, a 2 könyv jó lehet egymás mellett?
2019. febr. 27. 15:36
 6/12 A kérdező kommentje:
*van meg
2019. febr. 27. 15:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Illetve melyik nyelvvizsgát ajánljátok?
2019. febr. 27. 15:52
 8/12 A kérdező kommentje:
A Király-félének van 2005-ös és 2013-as változata is, sok különbség van a 2 között?
2019. febr. 27. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeke a szóbeli tételek a 2013-as Király félében


La casa

Estudios y el sistema de la matrícula

La familia

La vida cotidiana

El trabajo

El medioambiente y su protección

La fiesta

Las vacaciones

La salud

El deporte

Las comidas

El clima y el tiempo

El tráfico en la ciudad

El coche, la bicileta, la moto

El viaje

la oficina de Correos

El banco

El teléfono

El ordenador

la moda y el vestirse

Hacer las compras

Hobby/pasatiempo

la música

El teatro

La tele, las películas

El cine

Leer

Hungríía

El universo


Tehát legtöbb szóbeli tétel itt van, talán az összes!


Jó könyv!

2019. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úúú, köszönöm szépen! Akkor megrendelem, neked közép- vagy felsőfokúd van? Csak azért kérdezem, hogy utóbbihoz mennyire lehet elég.
2019. febr. 28. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!