Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tud ajánlani egy jó német...

Ki tud ajánlani egy jó német nyelvkönyvet?

Figyelt kérdés

Nem iskolai tankönyvre gondolok elsősorban. Valami olyasmi érdekelne aminek segítségével az ember relatíve magától tud tanulni. Jó lenne ha a könyv az alapoktól indulna és az olvasással haladva emelkedne a nyelvtudás szintje (A1->A2->B1... stb.).

Nem tudom létezik-e ilyesféle könyv de ha bárki tud akár ehhez hasonlót ajánlani akkor örömmel veszem.

(Nyelvvizsgázni tervezek B2-es szinten a nem is túl távoli jövőben és nagy segítség lenne egy ilyen könyv.)



2019. febr. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Én nagyon ajánlom a "kis német nyelvkönyvet". Kb 800ft. Minden nyelvtani rész benne van, szóval véleményem szerint elég hasznos.

+maxim kiadótol van egy Erwin Tschiner nemet szókincs című könyve amiben A1-B2 vannak szavak (kb 4000 szó van a könyvben példa mondatokkal)


Én ezeket használom.

Üdv.: egy szintén nyelvvizsgára készülő.

2019. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kezdésnek szerintem start neu tankönyv mellé a klasszikus Maklári, nagyon hasznos! Egy másik nyelvkonyv, a Die gelbe aktuell. Ezt a könyvet németek írták, és nagyon sok kifejezést lehet vele tanulni, amit máshol nem! Az ára 9200 ft körül van, de megéri, ha az ember az alapokkal már tisztában van.
2019. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!