Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezeket a "különbségeket"...

Ezeket a "különbségeket" mennyire fogadják el egy b2 vagy c1es angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Angolt kb soha nem tanultam, csak a sorozatokból rám ragadt dolgokat használtam, amivel sikerült letennem egy angol érettségit.

A közeljövőben majd leszeretnék tenni egy b2, vagy c1es nyelvvizsgát, de nem tudom, hogy melyik angolt tanuljam most. Én szívem szerint az amerikait tanulnám, mert már azt szoktam meg. De most pont ezért utána olvastam, hogy mik a különbségek az amerikai és a britt angol között : [link] ettől picit megijedtem, mert az amerikaiak minden leegyszerűsítenek, amivel nekem nincs gondom, de nem tudom hogy egy nyelvvizsgán ezt elfogadják-e. A szókincs különbségtől most nem tartok, csak a nyelvtantól.


Ez alapján tanulnék: [link]


Ti melyiket ajánlanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 23. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a nyelvvizsga nem brit nyelvvizsga, hanem angol, így aztán bármilyen angolt használhatsz. Lehet, hogy a vizsgáztató tanár se britül beszél. Ne gondold, hogy nem jelentkeznek amerikai angollal százával nyelvvizsgára.
2019. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint a link is irja:

Tanuljunk meg szépen, bátran kommunikálni, és ne vesszünk el a részletekben.


Szoval tanulj meg british angolul, ha annyira tetszik az amerikai, probald az amerikai kiejtest utanozni, mert ugye egyik sem lesz mar az igazi, es kesz. Nem ertem ezen mit problemazol.

2019. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!