Origo angol magnó?

Figyelt kérdés
Ki volt ma középfokú magnon origo vizsgan. Melyek voltak a helyes válaszok?
2019. márc. 1. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Helló. Én. Melyek voltak? Én sem tudom biztosan. 4pontosra mi volt a válasz?
2019. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te nkd is az utazos meg a festos volt.
2019. márc. 1. 17:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Középfok?
2019. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Sziasztok!


Lesem a kerdest es varom a valaszokat de latom semmi... amit en irtam. elsonel a valasz h a pasi 7 evvel ezelott kezdett utazni, fovarosokat latogatott es 7 napot toltott ott. Egy korai 30as uriember segitett neki ez talan a 3. kerdesre volt a valasz. A sporttaskajaval utazott nemetorszag es fr kozott (?) illetve a taskajaban volt penz, ruhak, bankkartya, utlevel talab, irtam meg 1-2 dolgot. A hatoldalon levo elso kerdesre en azt irtam h azzal mentegetozott az urge h nem beeseli jol az angolt csak a nemetet. Tobbire nem emlekszem. Festos osszefoglalva: a noci bement a boltba festokeszletet venni, de nem volt csak kovi heten tudtak volna neki hozni, de neki az keso lett volna mert holnapra kellene iskolai projekthez. Volt egy 24 darabos ami muveszkeszlet volt (?) de jo minosegu, ecsettel. Kerdezte a no nincs e mas, mondta h de van 12 darabos, ott volt kerdes h mi ennek az elonye, arra pedig azt irtam h az h olcsobb es van hozza ingyen ecset (?). Tobbire nem emlekszem es csak bizom benne h jo lesz! A szovegnek csak a lenyeget irtam le nem fetetleb igy fogalmaztam a vizsgan :)

2019. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
ja es meg volt egy olyan kerdes a festosnel az utolso elotti h mwnnyibe kwrul az a keszlet, oda azvolt a jo valasz h fele annyiba mjnt a masik, de elhangzott a. agyobb keszlet ara is, uh sztem azis helyes valasz aki megfelezte annak az arat! :)
2019. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
En 2 napot halottam h annyit toltott nem? Es annal h mit ajanlott neki h mit tegyen az mi volt?
2019. márc. 1. 21:49
 7/17 anonim válasza:
7et toltott, es azert vagyok benne biztos, neet ahogy szedtek be a lapokat en ultem szelen es nekem adta ide a ket mellettem ulo aki szinten 7et irt de olyat is lattam aki azt irta h "nehany napot" :D nemtudom erre a valaszt, volt amit betippeltem. Meg volt a masodik kerdes h "Mi az ami teny?" te erre mit irtal?
2019. márc. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
mondjuk nembiztos hogy jo ilyenekrol beszelni mert az ember csak idegesiti magat! plusz az ertekelesi szempontokat se tudjuk, volt kerdes az h ki segitett az illetonek valaki azt irta csak h egt uriember valaki meg azt h 30as uriember. eshat mindketto elfogadhato... persze enis kivancsi vagyok, de eljunk remenyben szerintem 😁
2019. márc. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja inkabb csak varjunk amugy nkd megvolt mar a beszelgetos resze mert en hetfon megyek?
2019. márc. 2. 07:14
 10/17 anonim válasza:
nem, en szerdan! ma meg ugye irasbeli
2019. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!