Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idegen nyelvi tanév a Seagull-...

Idegen nyelvi tanév a Seagull-nál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségiztem,valószínűleg fel is vesznek.

Arra gondoltam,egy évet kihagyok és beiratkozok ebbe a suliba egy egy éves idegen nyelvi tanévre.A későbbiekben nagy szükségem lenne egy felsőfokú nyelvvizsgára és használható nyelvtudásra és nem tudom az egyetem alatt mennyire lenne lehetőségem/időm ezt megszerezni.Emiatt gondoltam arra,hogy előbb ezt letudom.

Gondoljátok,hogy jó ez így?

Nagyon szépen köszönöm előre is!

Szép (és kevésbé meleg)napot!


2010. júl. 3. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt a sulit nem ismerem, de a nyelvtudás mindenképpen fontos, és egyetem mellet hidd el hogy sokkal nehezebb.Egyrészt a sok tanulás, másrészt a sok buli.Mindenképpen ajánlom, hogy szánj rá még inkább most egy évet, minthogy később szenevedj vele.Persze te tudod milyen képességekkel rendelkezel, és mennyi mindenneltudsz megbírkózni, csak nehogy később megbánd!
2010. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm!

Nyelvszakra fogok járni elméletileg és emellett nem hinném,hogy lenne időm teljes gőzzel egy másik nyelvre is koncentrálni,ezért gondoltam,hogy jó ötlet emiatt egy évet kihagyni.Most ugyanis(22 éves korig) még ingyenes,és tankönyvtámogatás és ösztöndíj is járna ebben a suliban a jó teljesítményért.Ha viszont az alapképzés utánra halasztanám,akkor pont betölteném a 22.évemet,vagyis már fizetnem kellene.Szerintem jó,meglátjuk.

Szép napot Neked!

2010. júl. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!